Jdi na obsah Jdi na menu
 


Testování produktu 100% Goji Juice od firmy HIMALYO

21. 4. 2017

Jak působí na organismus produkt 100% GOJI JUICE od firmy HIMALYO?

stava-z-goji.jpg V měsíci březnu roku 2017 má firma obdržela k testování 100% GOJI JUICE od firmy HIMALYO. Jak působí do dnešního dne na osobě, která si sama tento produkt k testování zvolila? Bohužel, zatím tento produkt je téměř bez výsledku a když jsme zvolili vyšší dávky, byly diagnostikovány změny na dráze žlučníku a žaludku- vše vedlo ke snížení hodnot těchto uvedených drah. Ještě se testuje tento produkt s přidáním Vitamarinu, tedy oleje, který tento daný produkt mi dává v diagnostice najevo, že bez Vitamarinu to asi nepujde. Zatím jen po pár dnech se vyrovnává hodnota žlučníku i žaludku zpět do původního stavu před užíváním produktu. Samozdřejmě jsme dávky Gojí snížili jen na 1malou štamprli denně. Pokračujeme v užívání dál.... Co bude? Uvidíme....

Zatím známe jen, že když se dávky navyší se slabším žaludkem to daný člověk nezvládá. S menší dávkou je to lepší na zaživání i s produktem Vitamarin. Hodnoty jsou víceméně stejné, nepozorujeme, že by se nějak dané osobě něco podstatného udávalo a v jejím těle se taky nic moc neděje.

Výsledek: Juice z Gojí zvýšil krátkodobě energii v těle, spolu s vitamarinem došlo k malým nepatrným změnám v dráhách organismu. Po vysazení se energie v těle moc neudržela. Berme v potaz, že je to jen juice, nikoliv 100% GEL z Gojí!!!


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář