Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spiritual Response Therapy

SRT

Spiritual Response Teraphy

Declerová vlastní technika

 

26.09.2011

Můj názor a mé zkušenosti?

Mé zkušenosti s SRT jsou velice dobré a můžu říct, že mě jednoznačně přesvědčila o tom, že funguje a velice přesně i s docela rychlým léčebným účinkem, což mě překvapilo.

Je nejlepší ji provést v době, kdy už nic nezabírá, tzv. poslední kapka naděje i v případech onemocnění, kdy se tzv. „nedá udělat už téměř vůbec nic“ a klasická medicína veškeré možnosti léčby vyčerpala.

Říkám ji technika „Poslední naděje neb razantní prvotní pomoc“

A na tyto slova nedám dopustit. Poslední naději jsem již výše odůvodnila a proč píší razantní  prvotní pomoc? Protože tato vynikající technika vždy odhalí a zároveň i najde prvotní příčinu už projevené nemoci klienta. V tomhle tom okamžiku, vyvolá v člověku pocit, nějakou touhu, nějakou řízenou činnost nějaké dané aktivity, tzv.spustí v mozku pokyn k něčemu novému . Vysvětlím na určitým příkladě:

Klient s těžkým mentálním postižením

Jedná se tedy o klienta s těžkým postižením na mentální úrovní, kdy tento člověk není schopen skládat věty a adekvátně  komunikovat, řeč u něj musí být přímá a poskládána jen s pár slov, dlouhé věty nemají v tomto případě smysl, protože jím nerozumí. Klasická léčba jeho stav tlumí, neléčí a SRT technika u něj probudila chuť cvičit mozkovou činnost. Spustila vlastní regeneraci. Najednou z ničeho nic neustále vysypává z košíčku oříšky a sbírá zpátky, což je signál toho, že SRT odstranilo zábranu opakovaného jednoduchého principu vysypávání (pozorování kutálejících oříšku) a následné dávání zpět (sbírání, dávání oříšku do stavu klidu a také podpořila poslouchání třískání jednotlivých oříšku jeden o druhého) čili podpořilo to také jeho zájem o tuto aktivitu i malé soustředění stavu pohybu a klidu, dále podpořilo funkci mozku a jednotlivé buňky pracovaly, byly v tuto chvíli aktivní, čili v mozku se něco děje  a před provedením SRT se takhle nedělo a když předtím něco vysypal, projevil hned v tomto okamžiku svou agresi, nezájem posbírat zpět, při tom i projevená hyperaktivita. Dnes po SRT je bez této agrese, bez projevené hyperaktivity nad touto danou činností a vydrží při ni i přes deset minut a někdy i víc!

Možná v tom nevidíte tolik, co vidím já, možná vám to nic neříká a možná to přiřadíte k něčemu jinému, ale každopádně tím chci říct, že SRT technika je velice detailní a pracuje hlavně v těch Největších detailech a dotkne se především hlubokého podvědomí až nevědomí člověka. Pracuje hlavně na duchovních úrovních.

Klientka s krevní sraženinou v aortě:

Také jsem s touto technikou pracovala u paní, která měla krevní sraženinu přímo v aortě. Byla odvezena do nemocnice s obrovskou vyčerpaností a s běžnou chřipkou a nachlazením. Tam ji zjistili krevní sraženinu, snažili se ji rozpustit. Paní moc nejedla, byla bledá po tváři a probírala se mnou a s rodinou její smrt. Lékaři mi řekli, že její stav je špatný a sraženina je ve špatném místě a paní navíc zvrací všechno, co sní. Nedávali mi moc naděje na její uzdravení a navíc se jednalo o staršího člověka, kde už ani regenerace není tak dobrá. Přišla jsem za ní do nemocnice i další den, kdy už odmítala jíst i piškoty, které měla docela ráda. Lékaři nedávali moc naděje a znovu popsali situaci stejně a stav připisovali k horšímu. Už jsem věděla, že je špatně a poprosila jsem je ať mi přesně ukážou na nějakém obrázku, kde se sraženina nachází a co se teda v těle přesně děje a k čemu dochází. Tu noc jsem paní provedla SRT a s totální vyčerpaností jsem pak šla spát. Další den odpoledne jsem šla přímo za lékařkou a ptala jsem se jí, jak se paní vede a ona řekla, že se stál zázrak, najednou z ničeho nic se cítí velice dobře a tvář má růžovoučkou, nezvrací, jí, usmívá se a vylézá z postele ven častěji. Byla jsem  šťastná a když viděla, jakou mi sama dala naději, že se z toho paní dostane, automaticky mi k tomu přidala slova, „nevím, co se stalo, ale to je jen momentální zlepšení, krevní sraženina se už v tomto věku nerozpustí, může se jen zmenšit, tak Vám nechci dávat nějaké naděje“. Já ji jen na to řekla „naději už mám a sraženina, ta se rozpustí“ a šla jsem za ní. To, co jsem viděla nikdy nezapomenu a naše konverzace byla sám optimismus, o smrti se ani nezmínila. Je fakt, že SRT byla na mě tak vyčerpávající, že jsem tam téměř zkolabovala.

Uběhl měsíc, ve kterém se ještě SRT dvakrát zopakovalo a paní se sraženina rozpustila úplně.

Další měsíc jsem paní měla u sebe doma na pozorování, protože byla ještě hodně slabá, dodávali jsme Reiki, Masáž akupunkturních bodů růženínovou špici a Krystaloterapii a pak později přidali i Nízkofrekvenční pulsní magnetoterapii a dodnes je opět čilá jako rybička. Celá léčba tak trvala necelé tří měsíce.

Klient s těžkým astmatem:  

U těžkého astmatu nastalo díky SRT a Reiki, taky malé zlepšení u dalších vyšetření, ale tady se SRT musí opakovat stále.

Další zkušenost mám takovou:

Zánět močových cest se poléčil antibiotiky. Po třech měsících se zánět moč.cest zopakoval a byly nasazené druhé antibiotika. Po dalších dvou měsících se zánět močových cest zopakoval už po třetí a doktorka poslala toho dotyčného pacienta domů už bez antibiotik, ať se léčí doma urologickým čajem atd. Klient už měl problém vydržet tu poslední noc a situace jej přiměla zajet na urologickou ambulanci do nemocnice. Byly mu nasazené antibiotika, vzali výtěr z moč.trubice a zjistili, že má namnožené bacily, pozitivní mykoplazmata. Po měsíci a půl se zánět zopakoval a znovu přelíčil antibiotiky, ale nedobraly se dokonce. Dostavily se nežádoucí účinky a objevil se velký zánět v hrtanu i s výrazným otokem. Pacient skončil na pohotovosti a dostal kortikoidy. Opět nezabraly a bylo nutné se v noci dostavit na pohotovost a opět dávka kortikoidů. Ráno musel znova, byl odeslán na krční ambulanci, kde už byl stav vážný a kromě další dávky silných kortikoidů byly přidány antibiotika v sirupu, protože otok v hrdle natékal a pacient už nemohl moc polykat. Zůstat v nemocnici nemohl z rodinných důvodů, tak odešel zpátky domů. Nespal celou noc a téměř se dusil. Tu noc mu bylo provedeno SRT a s naději ten člověk ráno přijel na krční, kdy už paní doktorka konstatovala, že tak silné kortikoidy ani antibiotika nezabírají a otok je už tak velký, že už se ten dotyčný doslova dusil. Znovu podala silné kortikoidy a naléhala s hospitalizací. Ten člověk odešel téměř po čtyřech opět domů s tím, že do 12hod dopoledne přijede k hospitalizaci.Věděl, že SRT zabere, ale byl tak unavený, že pro chvíli klidu a urychlení léčby hospitalizaci nutně potřebuje. SRT do těch 12hod uvolnilo kortikoidům a antibiotikům cestu a vše konečně najednou z ničeho nic zabralo. A při přijetí do nemocnice se i otok v hrdle zmenšil. Celé dva dny ten dotyčný prospal, měl antibiotika puštěn do těla nitrožilně a v neděli opustil nemocnici pro rodinné důvody domů.

Na dalším vyšetření na urologii, byly podány antibiotika na zlikvidování mykoplazmat v těle.

Samozřejmě nezabraly a mykoplazmata stále pozitivní. Sono vyšetření zjistilo, že močový měchýř je i po vymočení stále plný a pacienta odkázali na urodynamické vyšetření, kde zjistili problém s funkci močového měchýře. Měl špatnou funkci už při prvním zánětu močových cest, čili už před těmi sedmi měsíci. V močovém měchýři zůstávalo pokaždé celých 80% moče, moč tak stárla v těle a vytvořila bakterie zvaná mykoplazmata, které způsobovaly záněty v těle. Byl nasazen influzosin na funkčnost močového měchýře. Funkci moč.měchýře zde ovlivňuje stres. Lékař nechtěl věřit a přesvědčil se osobně, když influzosin ten člověk nebral a přišel v době, kdy situace byla míň stresová (50% moče zůstávalo)  a s výrazným stresem (80% moče).

Byly podány další antibiotika, přímo na tento typ bacilů. Opět nezabraly. Znova se provedlo SRT a po měsíci byly podány poslední antibiotika, kdy byl pacient informován, že pak už další nemají smysl a už se nedá dál nic dělat. SRT tady pomohlo v tom, že antibiotika konečně zabraly a 23.9.2011  je pacientovi sděleno, že mykoplazmata jsou konečně negativní.

Tak v tomto případě, ne že SRT jen dvakrát provedeno zabralo pokaždé, nejen poprvé kdy se pacient téměř udusil, ale i po druhé, kdy došlo ke zlikvidování bacilů mykoplazmat.

 Můj vlastní závěr ?

Takže Spiritual Response Teraphy je technika, která je pro mě bohatou inspirací v práci pokračovat dál, sledovat zázraky, které se přitom dějí, je něco, co se jen tak nevidí. Otvírá a zároveň i vyčistí cestu k léčbě, tak aby léčba správně zabrala. A pokud už je táto cesta uzavřena a člověku už není pomoci a je odhodlán už odejít očistí cestu na jiný svět a pomůže tam, kde naše síly už nestačí. Jen člověk, který tuto práci odvede je po této terapii velice unaven a vyčerpaný natolik, že nedokáže další den normálně běžně fungovat. Je úplně vyřízen a musí se pak věnovat sám sobě a ne ostatním. Jedná se opravdu o čistě duchovní práci a není divů, že tato technika je od velice nábožného  kněze, který vidí věci jiným pohledem, pro nás docela vzdáleným.