Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diagnostika orgánové degenerace

MĚŘENÍ ORGANOVÉ DEGENERACE

JAK SE PROVÁDÍ MĚŘENÍ ENERGETICKÝCH DRAH A MERIDIÁNU PŘÍSTROJEM SUPERTRONIK?

Supertronik je přístroj, který slouží k měření elektrické impedance neboli vodivosti kůže a to v předem určených bodech. Měří se signály nervového systemu, kterými jsou informovány tkáně a orgány o tom, jak mají fungovat. Tyto signály mají character frekvenčního elektromagnetického signalu. Pokud dojde k postížení těchto řidících funkci, signal se oprošťuje od některých frekvencí a projeví se to poklesem hodnot na přístroji. 

Přístrojem lze také otestovat, který z regeneračních přípravků poskytuje chybějící frekvence. Zde je to založeno na principu resonance, kdy frekvence těchto preparátů se pohybují řádově v radiové až tepelné oblasti spektra elektromagnetického záření, kdežto řídící frekvence nervového system se pohybují řádově v oblasti kHz.

 

Měření se provádí na  rukou i na chodidlech. Trvá  cca 30min.

 

Měření na rukou:

1.Meridián lymfatického system- krční nosní mandle, lymfa čelisti, oka a vedlejších nosních dutin.

2.meridián plic- plícní sklípky, prudušinky a poplicnice.

3.Meridián tlustého střeva- tráčník, pravá nervová pleteň slinivky, levá kýčelní nervová pleteň, pobřišnice tlustého střeva, slepé střevo.

4.Meridián nervové degenerace- kříže, vegetativní nervový system, blány mozku a míšní obaly, krční  a hrudní část míchy, degenerace mozku a mozkových cév

5.Meridián osrdečníku- tepny, hrudní část aorty a její nervová pleteň, cévní system, břišní část aorty a její pleteň, cisterna chili.

 

6.Meridián alergie (imunitní system)- alergie kůže dolních končetin, orgánu dutiny bříšní a male panve, skleróza cév, alergie kůže horní části těla ogránů dutiny hrudní a krku, alergie kůže hlavy, dutiny ústní, vedlejších nosních dutin.

7.Meridián degenerace vnitřních orgánů- zatížení lymfy při organové degeneracy, vegetativní poruchy při org.degener., degener.změny pobřišnice a pohrudnice, degenerace orgánů dutiny hrudní a krku, degenerace orgánů hlavy

8.Meridián tří ohřivačů endokrinního a hormonalního system)- nadledvinky a pohlavní žlázy, vnitřnísekrece slinivkybříšní (hladina cukru v krvi), mléčná žláza, štítná žláza (hladina vápníku v krvi), přištítná žláza (aktivita všech tělesných system), brzlík, hypofýza a epifýza.

9.Meridián srdce- levá aortální chlopeň a pravá pulmonální (plícní) chlopeň, mízní cévy, kardiální pleteň, mízní cévy myokardu, endokard, perikard s mízními cévami.

10.Meridián tenkého střeva- mízní cévy, nervy tenkého střeva, blány

 

Měření na chodidle:

11.Meridián slinivky- bílkoviny, peritoneum slinivky, nukleázy, polysacharidy (trávení cukru), vývod pankreasu, zpracování tuků

12.Meridián sleziny- bílá dřeň při zatížení lymfat.uzlin horní části těla, peritoneum sleziny, bílá deň při zatíž.lymfat.uzlin dolní části těla, červená dřeň sleziny

13.Meridián jater- centrální žíly jater, peritoneum jater, jaterní buňky a lalučky

14.Meridián kloubní degenerace- degenerace dolních končetin, pánevního pletence a páteře, toxickézatížení kloubů, kloubní pouzdra, degenerace horních končetin

15.Meridián žaludku- vrátník, tělo žaludku, mízní cévy žaludku, peritoneum žaludku, žaludeční cestička

16.Meridián vazivové degenerace- lymfa, KMB, sliznice, hrudník a krk, orgány hlavy

17.Meridián kůže- kůže dolní části těla lymfa, KMB, kožní jizvy, kůže horní části těla, kůže hlavy obličeje a vlasů

18.Meridián tukové degenerace – orgánů dutiny bříšní, lymfa,

KMB, orgánů dutiny hrudní, orgánů a cév hlavy(skleróza a měknutí mozku)

19.Meridián žluřníku- žlučovod, lymfa, játernípleteň nervy, KMB, peritoneum žaludku, žlučník

20.Meridián ledvin- ledvinová panvička, lymfa ledviny a nadledvinky, pobřišnice ledviny(blána), močovod

21.Meridián močového měchýře- moč.měchýř, lymfa, pleteň(nervy), peritoneum (blána), dno, hrdlo a svěrač moč.měchýře, pochva, moč.trubice, děloha a u mužů prostata, penis, semenné váčky, nervová pleteň pohl.ústrojí , vaječníky, placenta u těhotných u mužů semenné provazce a nadvarle.