Jdi na obsah Jdi na menu
 


Numerologie osobnosti

Numerologie osobnosti: k tomuto je zapotřebí celý datum narození, ale pokud chceme jíti až do detailu je dále zapotřebí: číslo popisné domu či bytu, spz vlastního automobilu, výška a váha, telefonní číslo, dále všechny čísla ve Vašem životě které máte a pokud jde o podnikatele i IČO, DIČ, všechny telefonní čísla i jiné čísla na které si vzpomenete. Do detailu zacházím jen u svých dlouhodobých klientů ne u nových. Mějte na paměti, že zde jde o Vaše osobní údaje!

Numerologie vztahů: sourozeneckých, přátelských, manželských i nepřátelských. I tady jsou potřebné datumy všech uvedených, den seznámení, den svatby, SPZ aut, číslo popisné domu, datumy narození všech osob ovlivňujících život manželů, pokud chtějí danou problematiku objasnit a s nádhledem se do ní dostat, katastrální číslo pozemku, stavby pokud je, apod.

Bohužel, toto vše vždy krásně do sebe zapadá. Numerologie je o číslech a proto veškeré čísla hrají velkou roli od všech zúčastněných osob, mají velký význam.

POZOR NA OSOBNÍ ÚDAJE!!!

Zvládněte sami jen svůj datum narození: 05.11.1976

1. Sečtěte všechny čísla dokud se nedostanete jen k jedinému číslu, tzn.: 0+5+1+1+1+9+7+6=(30) a 3+0= 3 životní číslo=naše osobní

Vyšlo nám číslo 3, to je naše číslo životní, osobní: jedná se tedy o člověka rozumného, s logickým uvažováním, může vystudovat i vysokou školu, protože má dokonce dvě trojky! Podtrhla jsem je. Řešení je pro tohoto člověka hračkou, komunikuje velice rád, rád povídá, ukecá si svůj výsledek a umí ho perfektně i vysvětlit ostatním- to jsou ty jeho tři jedničky! Jiní ve společnosti ho mají rádi a je pro ně i příkladem.Označila jsem jeho jedničky zelenou barvou- 1+1+1. Neni uzavřený, je společenský, to značí jeho  číslo7. 05- Nula před číslem 5 pětku prohlubuje do karmy, tam se člověku přitěžuje, citově ho život cvičí, citově ho rozhazuje a citově rujnuje, proto mu přivádí lidi, kteří ho citově dráždí, ponižuje, deptá. Má pocit, že mu život utočí na jeho city.Má i číslo 6- je rodinný, pro rodinu udělá všechno, je věrný, protože řadu číslic 258 nemá. Karmický, těžký, náročný život nežije- nemá číslo 8. Jedná se o starou duši, která je už poučená svými minulými životy. Takovému člověku většinou přitahují tito partneři: citoví uzurpátoři a vyděrači, kteří ho ponižují, že nejsou moudří, inteligentní, že nemají pravdu. U nich se cítí citově špatně, naštvaně, protože mu sahají do škály rozumu, kde přímo vynikají, ale jen u svého partnera jsou pokládáni za tupce, rozumově slabší. Jsou pak vzteklí i sami na sebe. Můžou ale si změnit osud a vybrat si partnera s čísly 5,1,6,3,7 a budou z nich nesmírně šťastný pár. Když budou mít třeba k tomu spz v číslech 2T7 7633, znamená to, že jejich cesty budou provázeny rozumem, rodinou a partnerstvím, číslo domu třeba 176, znamená, že komunikace, vztahy a rodina v domě vítězí, číslo řidického průkazu svědčí o jízdě v autě, chování v silničním provozu, čísla telefonu o jejich přímé komunikaci, čísla parcelní pozemku udává zázemí celé rodiny, jejich základ života atd....

Pokud Vám vyjde jiné číslo:

1. komunikace, jednání, slovo

2. intuice, intuitivní citění

3. rozum, logika, uvažování

4. manipulativnost, vliv, ovlivňovatelnost

5. vnitřní cit

6. rodina

7. vztahy

8. karma

9. duchovno

Numerologických výkladů je hodně, v mé vlastní numerologii beru i číslo 0, které směřuje ke karmě. Karmu buďto zvýrazní nebo uvolňuje.