Jdi na obsah Jdi na menu
 


Testování bylinných kapek- antikoncepce přírodní cestou

Čistě přírodní kapky, složené pouze z bylin, jako konzervace kvalitní český líh 50%.

Antikoncepční prášky škodí všem ženám, některým míň jiným hůř. K tomu se připisují další nežadoucí účinky jako jsou: přibírání na váze a jiné

Bylinné kapky v užívaném množství nemají žádné nežádoucí účinky, ale naopak jak se ukázalo v diagnostice. Již půl roku se přípravek užívá, zatím jen čerstvě, jen na jediné ženě, když nepočítám sebe, která neměla nikdy v minulosti problém s otěhotněním a funguje perfektně.

Přidat se do tohoto testování je možné, ale raději přijmu ženy, kterým by nevadilo otěhotnět surprise

V diagnostice se potvrdilo: během užívání bylinných kapek v plodném období ženy: prní dva měsíce se celková hodnota dráhy slinivky (nadledvinky a  pohlavní orgány) snížila- první menstruace byla tmavá, silná a krátká. Očekávali jsme to, protože, klientka trpěla předtím nepravidelnou menstruaci, bolestmi v podbřišku. Nasadili jsme proto ještě Gynex, což jsme přispěli k těhotenství, ale i k odstranění problémů, které měla. Třetí měsíc se zvýšila dráha slinivky a nejen ji. Dráha žaludku, žlučníku a střev se hodnotově zvyšila rovněž. Klientka přestala trpět bolestmi v pobřišku a menstruace se upravila. Kapky působily i močopudně. Je to šestý měsíc testování mého vlastního produktu a kapky jsme ukončili, klientka chce otěhotnět. V diagnostice má dráhu početí, slinivky v harmonii, v energetické rovnováze, vše 100% měřené hodnoty.

Závěr: jelikož se jedná o můj vlastní produkt, testování je možné jen u mé vlastní rodiny a okruhu jen mých přátel wink. Já jsem si je otestovala také osobně a 10měsíců  fungovaly perfektně. Pak jsem je vysadila, chtěla jsem otěhotnět a povedlo se :-) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář