Jdi na obsah Jdi na menu
 


Regenerace kyčelních kloubů alternativní cestou

Regenerace kyčelních kloubů
Bolesti pod pravým žeberním obloukem občasné neboli probolivání žlučníku, může být příčinou kloubů až v 60% lidí. Koupit si želatinu neřeší ale příčinu onemocnění kloubů, nýbrž jen dočasný stav. Meridián žlučníku prochází právě přes kyčelní klouby a tak se žlučníková potíž může projevovat nejen v místě orgánu, ale v průběhu celé dráhy žlučníku. Rozpad kyčelních kloubů nemusí být ztracená záležitost! Důležitá je dieta- úprava stravy- řepný cukr nahraďte medem, který nepřekyseluje organismus (hodně bílého cukru způsobuje překyselení ledvin a tělo pak potřebuje na neutralizaci kyselého prostředí vápník, který si bere z kostí.Tím se prohlubuje demineralizace kloubních chrupavek a kostí.) Doporučuji začít užívat produkt Probalance, protože nejen bílý cukr překyseluje organismus i přemíra živočišných bílkovin, zejména červené maso. Ryby jsou velice vhodné do stravy zahrnout i krutí maso, vše dietně připravené. Pohyb je velice důležitý taky. Neni vhodná přemíra soli, chipsy, hranolky, popcorn, kofein, sladké limonády, džusy, omáčky, majonézy, fritované a smažené potraviny. nepřejídat se. Kdo má problémy se střevama je vhodné probiotikum i prebiotikum v jednom s dvojítou ochranou kapsle, aby kapsle vydržela, když bude procházet žaludečními kyselinami, doporučuji opět z firmy LR. Diagnosticky jsou lepší výsledky, než Probiosan z Energy. Doporučuji do jídelničku přidat zeleninu a ovoce. Jelikož je dnešní zelenina ošetřena chemii, která se dostává až do hloubky ovoce a zeleniny, je sbírána zelená a nedorzalá na přímém slunci nemá dostatek vitamínů...doporučuji přidat 1 malou moka lžičku Vitaaktivu z LR.
První způsob regenerace kyčelního kloubů je takový:
Vhodný přípravek Intocel 3x4 kapky za den postupně zvyšovat až na 3x10kapek denně. Nezapomínat na pauzu v užívání ...týdenní pauza po třech týdnech užívání. Zapotřebí jsou dvě lahvičky Intocelu. Ráno i večer si potřete oblast kyčelních kloubů přípravkem Venisfér a natřete též oblast žlučníku i jater (pravá strana žeberního oblouku). Současně je vhodné pít s Intocelem týden čaj z kořenů mochny nátržník po jídle, pak tři dny pauza a další týden čaj z kořenů a listů smetánky lékařské, po týdnu pauza tři dny a opět změnit na čaj z mochny...poté tři dny pauza a pak opět čaj ze smetánky lékařské. Po úplném využívání Intocelu přejděte bez týdenní pauzy na užívání dvou přípravků- Detoxin užívat stejně jako Intocel a po využití Detoxinu na Venisfer, jen na kyčelní klouby a oblast jater si natírejte Intocel. Dokonce se prokázalo i užívání homeopatik Mercurius solubilis ch-15, dvě kuličky denně, celkem tři dny a poté až druhé homeopatikum Plumbum metalicum ch-15, také dvě kuličky denně, celkem tři týdny- užívat tři týdny, ne déle.
Druhý způsob regenerace všech kloubů nejen kyčelního: 
Nebo také můžete užívat kvalitní 90% Aloe Vera gel Freedom, doporučuji jen z firmy LR, který má certifikaci až Freseniuse. Aloe pronikne i do míst, kde už není ani krevní řečiště (nehty, vlasy... i do celé dráhy žlučníku). Nutné je užít až 5-6láhví Aloe, protože první jen tělo nastartuje, druhá láhev spustí vyplavování toxinů a těžkých kovů ze všech kloubů i těch nejmenších jako jsou články na prstech rukou i nohou. U třetí láhve se objevují problémy- bolesti, které přecházejí z místa na místo, toto je v pořádku, po třetí někdy po čtvrté láhvi už nastává výživa kloubních pouzder, kloubní chrupavky a kostí i vlasových kořínků a růst nehtů. Tento způsob regenerace je jednodušší a finančně levnější. 
Dávkování: probalance: 1tableta ráno, 1tableta odpoledne a 1tableta večer, 
Aloe vera Freedom: 1 velká štamprle ráno a večer, odpoledne 1malou štamprli...celý týden, po týdnu ráno-odpoledne a večer 1 malou štamprli a při potížích při vyplavování toxinů navýšit na týden až dva na 1velkou štamprli ráno a večer a odpoledne nechat 1 štamprli malou. 
Diagnosticky: konec první láhve a druhá láhev tohoto kvalitního Aloe Freedom- výsledky z měření jsou ... většinou u 90% lidí pokles hodnot na všech dráhách ve všech meridiánech, konec třetí až začátek čtvrté láhve se hodnoty prudce mění nahoru, na tu nejvyšší hodnotu, postupně dle toho, jak byly dráhy jedna po druhé v minulosti oslabovány. 
Celá léčba regenerace kloubů se může diagnosticky sledovat. Výsledky jsou až neuvěřitelně viditelné, citelné a dlouhodobé.